נעים להכיר

מתלבטים איך להתחיל?

מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כאן
טובי כהן – 054-7782581

אני טובי כהן, מעצבת פנים שחיה ונושמת עיצוב.
אני מתכננת ומעצבת בתים ומשרדים, תוך הקשבה מלאה לחלומות ולצרכים של הלקוחות שלי. העיצוב שלי תפור לפי מידה ומוקפד עד הפרטים הכי קטנים שיהפכו את הבית או העסק שלכם להיות המקום שתמיד חלמתם עליו.

אתם כלקוחות תחליטו ותבחרו את היקף השירותים והתמיכה אותם תרצו לקבל ממני- החל מהתוכניות הראשוניות, תוכניות עבודה לביצוע, וכמובן הביצוע עצמו הניהול והפיקוח ועד להלבשת חדר ספציפי בבית. כל זאת תוך עמידה בלוחות זמנים ותקציבים מוגדרים מראש, בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח והקפדה על רמת מקצועיות גבוהה.

כל פרויקט מבחינתי הוא חוויה חדשה ומרתקת, בכל פרויקט אני מרגישה שאני יוצאת למסע בו אני פוגשת אנשים מעניינים עם חלומות שונים שאותם אני מנסה להגשים תוך התחשבות מלאה בתקציב נתון ובמגבלות הנוגעות לתכנון.
אני אוהבת לראות איך חלל נרקם למהות אחת שלמה- החל משלב הרעיון, דרך התוכניות הכלליות והמפורטות, בחירת הצבעים והחומרים ועד לתוצאה הסופית ואת הניצוץ בעיניים של הלקוחות שעברו איתי ביחד יד ביד את התהליך המשמעותי הזה.

קצת באספקט האישי: אני נשואה ואמא לשלושה ילדים שמהווים עבורי מקור גאווה- מאיה הבכורה, איתמר ואופיר. גרה מאז שאני זוכרת את עצמי במושב צור משה שבשרון (כן, מושבניקית).
את לימודי העיצוב סיימתי במכללת אולטימה במרכז הבנייה הישראלי בשנת 2012 וחוץ מתעודת הסמכה של "מעצבת פנים" יש לי גם תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך.
שנים רבות עבדתי כשכירה בחברות הייטק אך "חיידק" העיצוב תמיד ישב אצלי בבטן והמתין לו בסבלנות. קצת זז באי נוחות מידי פעם, אבל כשהתחיל לבעוט כבר לא יכולתי להתעלם ממנו. זה היה השלב בו לקחתי החלטה אמיצה,עזבתי את כלוב הזהב של ההייטק והחלטתי שאני הולכת אחרי הלב והתשוקה!