נעים להכיר

מתלבטים איך להתחיל?

מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כאן
טובי כהן – 054-7782581

נעים מאוד, טובי כהן, מעצבת פנים.

הסטודיו שלי נמצא במושב צור משה שבשרון ומתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים ומשרדים.

כמעצבת, אני מאמינה שליווי צמוד, יחס אישי והבנת הצרכים והחלומות של הלקוחות שלי, הם המפתח להצלחה.העיצוב שלי תפור לפי מידה ומוקפד עד הפרטים הכי קטנים שיהפכו את הבית או העסק שלכם להיות המקום שתמיד חלמתם עליו. כל זאת תוך עמידה בלוחות זמנים ותקציבים מוגדרים מראש, בשיתוף פעולה מלא אתכם והקפדה על רמת מקצועיות גבוהה.

כל פרויקט מבחינתי הוא חוויה חדשה ומרתקת, בכל פרויקט אני מרגישה שאני יוצאת למסע בו אני פוגשת אנשים מעניינים עם חלומות שונים שאותם אני מנסה להגשים תוך התחשבות מלאה בתקציב נתון ובמגבלות הנוגעות לתכנון.
אני אוהבת לראות איך חלל נרקם למהות אחת שלמה- החל משלב הרעיון, דרך התוכניות הכלליות והמפורטות, בחירת הצבעים והחומרים ועד לתוצאה הסופית ואת הניצוץ בעיניים של הלקוחות שעברו איתי ביחד יד ביד את התהליך המשמעותי הזה.

את לימודי העיצוב סיימתי במכללת אולטימה במרכז הבנייה הישראלי בשנת 2012 וחוץ מתעודת הסמכה של "מעצבת פנים" יש לי גם תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך.
שנים רבות עבדתי כשכירה בחברות הייטק אך "חיידק" העיצוב תמיד ישב אצלי בבטן והמתין לו בסבלנות. קצת זז באי נוחות מידי פעם, אבל כשהתחיל לבעוט כבר לא יכולתי להתעלם ממנו. זה היה השלב בו לקחתי החלטה אמיצה,עזבתי את כלוב הזהב של ההייטק והחלטתי שאני הולכת אחרי הלב והתשוקה!

מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה. קפה עלי 🙂